Okrasná zahrada

Nabízíme

  • veškerou projektovou dokumentaci
  • celkovou realizaci 
  • realizaci vybraných částí projektu
  • dodávku rostlinného materiálu
  • jednorázovou či průběžnou údržbu 


Zakládáme jakékoli okrasné zahrady. Realizace začíná vyslovením zájmu klienta a následuje schůzka s klientem na místě plánované realizace. Zákazník nám sdělí svou představu a my s ním pozorně probereme budoucí využívání zahrady. První schůzka na Vaši zahradě je nezávazná a zdarma. V případě, že klient projeví zájem o další spolupráci, celou plochu důkladně prostudujeme a nafotíme. Do dohodnutého termínu vypracujeme návrh s rozpisem rostlin, materiálů a cenovou kalkulací.

Nabídku předložíme ke konzultaci zákazníkovi a po odsouhlasení v domluveném termínu můžeme začít s pracemi.
Klientovi ve stanoveném termínu předáváme hotovou zahradu.

Cena každé realizace je individuální. Je však možné na malé rozloze zbudovat zahradu za 30 000 Kč, ale třeba i za 200 000,- Kč vše samozřejmě záleží jen na požadavcích a možnostech klienta. Klient platí jen cenu, kterou předem odsouhlasil.

Klient, který si přeje vypracování projektu zahrady s tím, že ještě není rozhodnut, kdo bude realizaci provádět zaplatí za vypracování projektové dokumentace, soupisu rostlin i použitých materiálů cenu mezi 4 - 10 000,- Kč záleží na náročnosti zahrady.

Zákazníkům garantujeme archivování veškeré dokumenty včetně fotodokumentace. Dáváme roční 100% záruku na výsadbový materiál. Jsme schopni zajistit kontrolní prohlídku se zkrácenou údržbou či po dohodě zajistíme základní údržbu.
Veškeré služby jsou účtovány smluvními cenami.

Nejsme plátci DPH.

Postup realizace

Před výsadbou je nezbytné pozemek řádně herbicidně ošetřit a odstranit tak veškeré plevele. Po provedení modelací terénu a přesném vytyčení výsadbových ploch se vysazují vzrostlé jehličnaté a listnaté stromy a solitéry jako kosterní dřeviny zahrady. Provede se výsadba menších dřevin keřového a bylinného patra. Záhony se zamulčují drcenou borkou (mulčovací kůrou), čímž se zabraňuje prorůstání plevele, zlepšují se podmínky pro růst rostlin a zvyšuje se estetický učinek výsadby.